Успехите ни през учебната 2018/2019 година
Математика
Осма Национална олимпиада "Знам и мога" за ученици от четвърти клас
- Димитър Атанасов- Първо място
- Областен кръг на олимпиадата по математика
Константин Стоев- II място
Биляна Славова- IV място
- Математически турнир"Черноризец Храбър"
- Димитър Атанасов- грамота V място
- Математически турнир "Иван Салабашев"
- Димитър Атанасов- II място, медал
- Диян Янакиев - IV място, грамота
- Даниел Иванов Иванов -V място,грамота
- Константин Станимиров Стоев-V място,грамота
- Лиляна Здравкова Йорданова-V място , грамота
- Пламена Димова Чолакова-V място, грамота
- Рая Калоянова Танева-V място, грамота
- Биляна Славова Атанасова-VI място,грамота
- Божидар Станимиров Анастасов-VI място, грамота
- Петя ИлияноваТахчиева-VI място,грамота
- Коледно математическо състезание
- Константин Стоев - II място, медал
- Димитър Атанасов- III място, медал
- Венцислав Георгиев -IV място, грамота
- Диян Янакиев -IV място, грамота
- Рая Танева -IV място, грамота
- Йоан Танев -IV място, грамота
- Австралийско Кенгуру 2018 г.
Сертификати за отлично представяне получиха: Анжелика Тодорова, Александра Радева,Рая Танева,Карина Иванова, Константин Стоев, Димитър Атанасов, Даниел Иванов, Йоан Танев.
Поздравления, деца!
- Национална олимпиада по математика - Общински кръг - Класирани ученици за II кръг
- Венцислав Димчев, Божидар , Константин, Димитър, Рая, Петър, Дарина, Йоана Георгиева, Пламена , Розали, Даниел, Александър,Александра, Биляна, Диян, Йоан Танев, Лиляна.
- Общински кръг на интердисциплинарната олимпиада"Знам и мога"-Класирани ученици от класа за Областен кръг
Димитър Атанасов, Константин Стоев,Диян Янакиев,,Божидар Анастасов,Сияна Стоянова,Лиляна Здравкова,Дарина Герганова,Пламена Чолакова,Венцислав Димчев,Йоан Танев,Розали Димова,Александра Радева,Йоана Ичкова,Петя Тахчиева,Йоана Георгиева.
Изобразително изкуство
- Конкурс "Моята Кукерландия"- конкурсът се провежда всяка година в гр.Ямбол, като инициатива на НЧ”Съгласие-1862”град Ямбол и е част от Международния Маскараден фестивал „Кукерландия”,организиран от Община Ямбол и Община „Тунджа”-
- Йоана Ичкова I място
-Национален ученически конкурс за рисунка„Национален парк „Рила“ – познат и непознат“
- Александра Радева - II място
- Областен конкурс "От Коледа до Васильовден" раздел сурвакници
- Йоана Ичкова" - II място
- V-ти национален конкурс, посветен на големия християнски празник Въведение Богородично – 21 ноември, който е и Ден на православната християнска младеж и семейство – 2018 година.
Йоана Ичкова - I място
- Общински конкурс"Коледа"
Йоана Ичкова - II място
-Състезание "Аз,рисувам"
С максимален брой точки/ 50/ са следните ученици:Димитър Атанасов,Божидар Анастасов,Сияна Стоянова,Петя Тахчиева,Карина Иванова,Александра Кънчева,Йоана Ичкова,Йоана Георгиева.
с 46 точки : Анжелика Тодорова
"Аз рисувам"
Йони Ичкова- I място в V-ти национален конкурс, посветен на големия християнски празник Въведение Богородично – 21 ноември
Победители в състезанието"Аз и буквите"
Лингвистично Кенгуру
Великденско математическо състезание-Награждаване на Митко,Коце,Дани
Състезание "Аз рисувам"
Много силно редставяне на децата от нашия клас на последните за 2017 г математически състезания.Браво, деца!
Математически турнир „Иван Салабашев”
Коледно математическо състезание
Димитър Атанасов Атанасов – І м.
Константин Станимиров Стоев – ІІ м.
Пламена Димова Чолакова – ІІІ м.
Рая Калоянова Танева – ІV м.
Ето и първите ни успехи в трети клас в математическия турнир"Черноризец Храбър".Поздравления,деца!
Поздравления за Йони Георгиева ,чиято рисунка беше номинирана сред 700 творби на ямболските деца.Поздравление и за нейната ръководителка Ваня Борисова от школата по изобразително изкуство"Седмоцвет".